Puoluetoimiston yhteystiedot

10:10

SDP
Siltasaarenkatu 18-20 C, 6. krs
00530 HELSINKI

Toimistolle sisäänkäynti C-rapun kautta.
Ma-pe 9.00-16.00

Katso sijainti kartalta

Sähköpostit: etunimi.sukunimi(at)sdp.fi

Puhelinvaihde: (09) 478 988  (klo 9-11 ja 11:30-15)

Fax (09) 712 752


Verkkolaskutusosoite:

Y-tunnus: 0117005-2
Verkkolaskuosoite: 003701170052
Verkkolaskuoperaattorimme ovat:

Nordea Pankki Suomi Oyj (NDEAFIHH)
OP Yrityspankki Oyj (OKOYFIHH)

Paperilaskutusosoite:

Suomen Sosialidemokraattinen Puolue
PL 33001
01051 LASKUT

 

Yhteystiedot

 

Puheenjohtaja Antti Rinne
sähköposti: antti.rinne@sdp.fi
p. (09) 432 3139
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

Mediasuhteet ja haastattelupyynnöt:

Dimitri Qvintus, erityisavustaja
dimitri.qvintus@vnk.fi
p. 050 574 0956

Puheenjohtajan kalenteriasiat:
Marja Huosomarja.huoso@vnk.fi
p. 09 1602 2001

 

Antton Rönnholm

Puoluesihteeri Antton Rönnholm
p. 040 506 7676
antton.ronnholm@sdp.fi
Lataa tästä Anttonin CV

 

Päivi Ahola

Johdon assistentti Päivi Ahola
p. 040 737 4425
paivi.ahola@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Ville Wallin

Hallintopäällikkö Ville Wallin
p. (09) 4789 8212
ville.wallin@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Joona Räsänen

Poliittisen valmistelun päällikkö Joona Räsänen
p. 050 547 5590
joona.rasanen@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Järjestöpäällikkö Jenny Suominen
p. 050 491 1401
jenny.suominen@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Viestintäpäällikkö Iida Vallin
p. 044 307 2281
iida.vallin@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Tuula Lampinen

Poliittinen koordinaattori Tuula Lampinen
p. (09) 4789 8209
tuula.lampinen@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Lyyli Raatikainen

Järjestösuunnittelija Lyyli Raatikainen
p. (09) 4789 8231, 050 371 5499
lyyli.raatikainen@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Jarkko Piirainen

Digitaalisten palveluiden kehittäjä Jarkko Piirainen
p. 050 3030 245
jarkko.piirainen@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Valokuvaaja Jukka-Pekka Flander
p. 050 5280 449
jukka-pekka.flander@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Tero Shemeikka

Kansainvälisten asiain sihteeri Tero Shemeikka
p. 040 515 1097
tero.shemeikka@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

 

Kunta- ja järjestöasiainsihteeri Pekka Tuuri
p. 050 352 2192
pekka.tuuri@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Riikka Keskitalo
JÄSENPALVELU
Palvelusuunnittelija Riikka Keskitalo
p. 050 431 5078
riikka.keskitalo@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Petri Nurmi

JÄSENPALVELU
Järjestösihteeri Petri Nurmi
p. (09) 4789 8234
petri.nurmi@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Merja-Hannele Vuohelainen

Toiminnanjohtaja, Demarinaiset
Merja-Hannele Vuohelainen
p. 040 746 4070
merja.vuohelainen@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Roosa Pöyhönen

Poliittinen avustaja, Demarinaiset
Roosa Pöyhönen
p. 040 7366 727
roosa.poyhonen@sdp.fi
Lähetä tästä linkistä salattu sähköposti

 

Kirjanpito ja palkat

www.kvalta.fi

Pääkirjanpitäjä Eija Velho
eija.velho@kvalta.fi

Palkanlaskija, kirjanpitäjä Pekka Tirkkonen
pekka.tirkkonen@kvalta.fi